Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

slide background

MeüÜniversitemiz Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, her iki kurumun ortaklaşa geliştirebileceği girişimcilik faaliyetleri ve gençlik projeleri hakkında fikir alışverişi yapıldı ve olası iş birliklerinin kapsamı belirlendi. Ara tatil ve ikinci dönemde gerçekleştirilebilecek etkinlik, atölye çalışmaları, yarışma ve eğitimlerin planlamalarının tamamlanması hususunda ise hemfikir olundu.

Bu amaçla da ilerleyen haftalarda merkez personeli ve Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü proje uzmanlarının Üniversitemiz Girişim Limanı'nı ziyaret etmesinin kararının verilmesiyle birlikte ziyaret sona erdi.

Üniversitemiz Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu ziyaret sonrası, kendisinin kaleme aldığı  "Covid-19 Döneminde Yönetim ve Girişimcilik" başlıklı kitabını Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir'e hediye etti.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-01-18 14:31:20
  • 1200

Actual News