Lisansüstü Mülakat Duyurusu


Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik (Yüksek Lisans) ile Radyo, Sinema ve Televizyon (Yüksek Lisans) Anabilim Dalları giriş mülakatları 23-24 Eylül 2020 tarihlerinde 09.00-16.00 saatleri arasında İletişim Fakültesi (Çiftlikköy Kampüsü) binasında yapılacaktır.

 

Mülakata girecek adayların aşağıdaki hususlara dikkat etmesi önemle rica olunur:

  • Covid-19 teşhisi konmuş ya da temas nedeniyle karantina sürecinde olan adayların (durumlarını belgelendirmeleri halinde) (22 Eylül 2020 saat 16:00'a kadar) sınav süreçlerinin programlanması için Sosyal Bilimler Enstitüsü ile e-posta (sosyalbilimler@mersin.edu.tr) veya canlı destek (http://sbe.mersin.edu.tr) yoluyla ivedilikle iletişime geçmeleri gerekmektedir.
  • Lisansüstü mülakat sınavları sırasında adayların ve jüri üyelerinin güvenliğini sağlamak için adayların mülakat sıralarını bina dışında, açık havada, sosyal mesafe kurallarına uyarak beklemeleri gerekmektedir.
  • Tüm adayların maskeyle ve gerekli görülen diğer sağlık tedbirlerini alarak mülakata gelmeleri zorunludur.
  • Adaylar isim listesine göre görevli personel tarafından isim okunarak, sırayla binaya alınacaklardır. Binanın ana girişinden giriş çıkış yapılmayacak olup, adayların kapı ve/veya bina önünde bir araya toplanmaması gerekmektedir. Gazetecilik ile Radyo, Sinema ve Televizyon Anabilim Dallarına başvuran adaylar farklı kapılardan binaya alınacak ve sınav sonunda farklı kapılardan çıkış yapacaklardır. Adayların kapıda görevli personelin talimatlarına ve yönlendirme levhalarına göre hareket etmeleri gerekmektedir.
  • Bina içinde görevli personel adayları sınav salonuna kadar yönlendirecektir. Adayların kendilerine yapılan yönlendirme ve uyarılara riayet etmeleri zorunludur.

 

TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİZ.

  • 2020-09-21 15:45:24
  • 1679

"A World University In The Light of Science and Modernity"