E-KİTAP DENEME ERİŞİMİ


 

 Taylor & Francis bünyesinde yer alan e-kitaplar deneme erişimine açılmıştır. Çeşitli konulardaki bu e-kitapların deneme erişimi 1 Kasım 2012 tarihine kadardır.

 

Taylor & Francis e-Kitap Kütüphanesi:


Erişim Linki - www.tandfebooks.com

 

Başlık sayısı- 24,500


Yayınevleri: Routledge, Taylor & Francis, Psychology Press, Garland Science, Earthscan, Focal press, Curzon, Cavendish, Falmer, David Fulton, Kegan Paul, Fitzory Dearborn, LEA, Haworth Press Gordon & Breach, gibi yayınevlerini kapsamaktadır.

 

Konu Kapsamı: İşletme ve Yönetim, Ekonomi, Alan Araştırmaları, Mimarlık, Sanat, Davranış Bilimleri, Eğitim, İngiliz Dili ve Dil Bilimi, Coğrafya, Tarih, Hukuk, Edebiyat, Medya ve İletişim, Politika, Felsefe, Sosyoloji, Sosyal Hizmet, Spor, Serbest Zaman ve Turizm vb...

 

CRCnetBASE  e-Kitap Kütüphanesi


Erişim Linki www.crcnetbase.com

 

Başlık sayısı: 8,000

 

Yayınevleri: CRC Press, Chapman Hall, Aurebach, Marcell Dekker.

 

Konu Kapsamı: Mühendislik (İnşaat, Makine, Havacılık , Kimya , Endüstri, Maden, Çevre, General), Bilgisayar & Bilgi Teknolojileri, Yenilenebilir Enerji, Ziraat, Gıda, Su Ürünleri Nano Teknoloji, Jeoloji, Polimer Bilimleri , Adli Tıp, Matematik, Fizik, Kimya, Yaşam Bilimleri, İstatistik,  Sağlık Bilimleri  gibi yayınevlerini kapsamaktadır.

 

Video clip: http://www.youtube.com/watch?v=lJrLhFjNVk


Deneme Erişimi: Ankos Üyeleri için  1 Kasıma  kadar kullanıma sunulmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2012-10-12 09:44:45
  • 7283

"A World University In The Light of Science and Modernity"