Formasyon Ders Grupları ve Öğrenci ListeleriFakültemizde yüz yüze yapılacak pedagojik formasyon derslerinin grupları ve gruplardaki öğrencilerin listesi için
tıklayınız.

* Gruplarda yer alan öğrenciler Fakülte web sayfamızda yayınlanan ders programındaki gün ve saatlere göre Eğitime Giriş ve Özel Öğretim Yöntemleri derslerine belirlenen gruplarda yüz yüze gireceklerdir.  Fakülte binasına ve derslere giriş için aşı ya da PCR testi zorunluluğu olduğunu unutmayınız!!

** Ad-soyadınız başvurduğunuz ve kayıt yaptırdığınız gruptan farklı bir grupta yer alıyorsa lütfen egitim@mersin.edu.tr adresine e-posta adresine mail atınız.

*** Derslerin gün ve saatleri ile öğretim elemanlarının isimleri web sayfamızda yayınlanan ders programında yer almaktadır. 

**** Yüz yüze derslerde devam zorunluluğu bulunmaktadır ve Üniversitemiz Ön Lisans ve Lisans Yönetmeliğine göre devam zorunluluğu %70'dir.

Not: Yüz yüze derslerin yapılacağı Cumartesi günleri zorunlu hallerde (Örneğin ÖSYM, Açık Öğretim Fakülteleri ve Üniversitemizin Birimleri tarafından yapılacak sınavlar vb.) dersler aynı gün ve saatte uzaktan eğitim platformu üzerinden çevrim içi (online) veya uygun tarihlerde Pazar günleri gerçekleştirilebilecektir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında önceden Fakülte web sayfamızdan ilgili duyuru yapılacaktır. 


  • 2021-10-27 23:02:48
  • 991

Actual Announcements