2021-2022 Güz Yarıyılı Onlıne Yürütülecek Derslerin Listesi



  Fakülte  Program Adı Ders Kodu Ders Adı Sınıf Dersi Yürütecek Öğretim Elemanı
1 TBMYO Elektrik 401-1001 Atatürk İlkeleri ve İnk.Tarihi I 1  
2 TBMYO Elektrik 401-1002 Türk Dili-I 1  
3 TBMYO Elektrik 401-1003 Yabancı Dil-I 1 Öğr. Gör. Lalehan YETİK GÜNEŞ
4 TBMYO Elektrik 401-1007 Tesisata Giriş 1 Öğr. Gör. Eray Mert TEKİN
5 TBMYO Elektrik 401-3004 Elektrik Enerjisi İletim ve Dağıtımı 2 Dr.Öğr. Üy. Belkıs ERİŞTİ
7 TBMYO Elektrik 401-3007 Elektrik Enerji Santralleri 2 Dr.Öğr. Üy. Belkıs ERİŞTİ
8 TBMYO Elektrik 401-3011 Ev Cihazları 2 Öğr. Gör. Mehmet YILMAZ
9 TBMYO Elektrik 401-3016 Mesleki Uygulama -I 2 Dr.Öğr. Üy. Belkıs ERİŞTİ
10 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-1014 YABANCI DİL I GÜZ 1 LALEHAN YETİK GÜNEŞ
11 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-1016 TÜRK DİLİ I GÜZ 1 GÜLCAN TÜYSÜZ
12 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-1017 ATATÜRK İLK İNK TARİHİ I GÜZ 1 HASAN KENDİRCİ
13 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-1009 EPİLASYON TEKNİKLERİ GÜZ 1 NEHİR MADEN
14 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-1019 ESTETİK GÜZ 1 RİFAT AYTAR
15 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-3019 DİKSİYON GÜZ 2 NEHİR MADEN
16 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-3021 VÜCUT BAKIM UYGULAMALARI I GÜZ 2 NEHİR MADEN
17 TBMYO SAÇ BAKIMI VE GÜZ.HİZ. 725-3025 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ  GÜZ 2 RİFAT AYTAR
18 TBMYO Optisyenlik 727-1001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ I 1 Öğr.Gör. Hasan KENDİRCİ
19 TBMYO Optisyenlik 727-1002 TÜRK DİLİ-I 1 Öğr. Gör. Gülcan TÜYSÜZ
20 TBMYO Optisyenlik 727-1003 YABACI DİL-I 1 Öğr. Gör. Lalehan Yetik Güneş
21 TBMYO Optisyenlik 727-1004 MATEMATİK 1 Dr. Öğr. Üyesi Saadet YILDIRIMCAN
22 TBMYO Optisyenlik 727-1010 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 1 Dr. Öğr. Üyesi Samed ÇETİNKAYA
23 TBMYO Optisyenlik 272-3002 OPTİSYENLİK PAKET
PROGRAM UYGULAMALARI
2 Dr. Öğr. Üyesi Samed ÇETİNKAYA
24 TBMYO Optisyenlik 727-3006 OPTİSYENLİK TARİHİ 2 Dr. Öğr. Üyesi Saadet YILDIRIMCAN
25 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-1008 Türk Dili I 1 Öğr. Gör. T. TANRIKUT
26 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-1040 İngilizce I 1 Öğr. Gör. Tuğba Gürses DİNÇ
27 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-1041 Teknolojinin Bilimsel İlkeleri 1 Öğr. Gör. Kenan TEFEK
28 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-1040 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1 Görevlendirme
29 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-1043 Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları 1 Öğr. Gör. Serhat Gökkan
30 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-2033 Bilgisayar Destekli Tasarım 2 Öğr. Gör. Ceyda CIRIK
31 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-3031 Sayısal Haberleşme 2 Öğr. Gör. Serhat Gökkan
32 TBMYO Elektronik Haberleşme Tek. 403-3037 Programlama 2  Öğr. Gör. İbrahim ÇELİK
33 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1 Öğr. Gör.Rüştü ÇELİK
34 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-1002 Türk Dili I 1 Öğr. Gör. G. TÜYSÜZ
35 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-1003 Yabancı Dil I 1 Öğr. Gör. Tuğba Gürses DİNÇ
36 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-1014 Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları 1  Öğr. Gör. İbrahim ÇELİK
37 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-3001 Bilgisayar Destekli Çizim 2  Öğr. Gör. İbrahim ÇELİK
38 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-3003 Güç Elektroniği 2 Öğr. Gör. Ali BOZAY
39 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-3007 Sensörler ve Dönüştürücüler 2 Öğr. Gör. Dilek BİLİM
40 TBMYO Elektronik Teknolojisi 402-3008 İşletme Yönetimi-I 2 Öğr. Gör. Gökçe KOĞA
41 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1 Öğr. Gör.Rüştü ÇELİK
42 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-1002 Türk Dili I 1 Öğr. Gör. T. TANRIKUT
43 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-1003 Yabancı Dil I 1 Öğr. Gör. Tuğba Gürses DİNÇ
44 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-1014 Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları 1 Öğr. Gör. Ceyda CIRIK
45 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-3001 Sensörler ve Transdüserler 2 Öğr. Gör. Dilek BİLİM
46 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-3003 Kumanda Devreleri 2 Öğr. Gör. Dilek BİLİM
47 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-3006 Programlanabilir Denetleyiciler 2 Öğr. Gör. Harun TOPAK
48 TBMYO Kontrol ve Otomasyon Tek. 407-3010 Bilgisayarlı Kontrol 2  Öğr. Gör. İbrahim ÇELİK
49 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-1008 Mekanik Statik 1 Öğr. Gör. Suat Kavas
50 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-1009 Yapı Tesisatı 1 Öğr. Gör. M. Sibel Yanpar
51 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1  
52 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-1003 Türk Dili I 1  
53 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-1004 Yabancı Dil I 1  
54 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-3001 Betonarme 2 Öğr. Gör. Dr. Barış Mahmutluoğlu
55 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-3009 Su temini ve iletimi 2 Öğr. Gör. Ülkü Şimşek
56 TBMYO İnşaat Teknoloisi 405-3003 Karayolları İnşaatı 2 Öğr. Gör. Ali Onur Erdoğan
57 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-1008 Mekanik Statik 1 Öğr. Gör. Suat Kavas
58 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-1009 Yapı Tesisatı 1 Öğr. Gör. M. Sibel Yanpar
59 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1  
60 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-1002 Türk Dili I 1  
61 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-1003 Yabancı Dil I 1  
62 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-3001 Betonarme 2 Öğr. Gör. Dr. Barış Mahmutluoğlu
63 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-3009 Su temini ve iletimi 2 Öğr. Gör. Ülkü Şimşek
64 TBMYO İnşaat Teknoloisi 415-3003 Karayolları İnşaatı 2 Öğr. Gör. Ali Onur Erdoğan
65 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 721-1001 TÜRK DİLİ-1 1 Öğr.Gör. TUĞÇE TANRIKUT
66 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 721-1002 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-1 1 Öğr.Gör.Dr. HASAN KENDİRCİ
67 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 721-1003 İNGİLİZCE-1 1 Öğr.Gör. TUĞBA GÜRSES
68 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 7211005 MATEMATİK-1 1 Öğr.Gör. GÜLNARA ABDULLAYEV
69 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 7213005 HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI 2 Öğr.Gör. YUNUS AVCİ
70 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 7213006 TRAFİK PSİKOLOJİSİ 2 Öğr.Gör. YUNUS AVCİ
71 TBMYO Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 7213010 *TRAFİK EĞİTİMİ 2 Öğr.Gör. SANİYE SAKALLI
72 TBMYO MAKİNE  429-1002 TÜRK DİLİ I 1  
73 TBMYO MAKİNE  429-1001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I 1  
74 TBMYO MAKİNE 429-1003 YABANCI DİL I 1 Öğr.Gör. LALEHAN YETİK GÜNEŞ
75 TBMYO MAKİNE  429-1005 FİZİK 1 Öğr.Gör. KENAN TEFEK
76 TBMYO MAKİNE  429-3006 ÖLÇME VE KONTROL  2 Öğr.Gör. SERAP ÖZDEMİR
77 TBMYO MAKİNE  429-3007 İŞLETME YÖNETİMİ-I  2 Öğr.Gör. SERAP ÖZDEMİR
78 TBMYO MAKİNE  429-3002 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM-I  2 Öğr.Gör. M.Akın ÇÖMELEKOĞLU
79 TBMYO MAKİNE 425-1002 TÜRK DİLİ I 1  
80 TBMYO MAKİNE  425-1001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I 1  
81 TBMYO MAKİNE  425-1003 YABANCI DİL I 1 Öğr.Gör. Lalehan YETİK GÜNEŞ
82 TBMYO MAKİNE  425-1005 FİZİK 1 Öğr.Gör. KENAN TEFEK
83 TBMYO MAKİNE  425-3006 ÖLÇME VE KONTROL  2 Öğr.Gör. SERAP ÖZDEMİR
84 TBMYO MAKİNE  425-3007 İŞLETME YÖNETİMİ-I  2 Öğr.Gör.SERAP ÖZDEMİR
85 TBMYO MAKİNE  425-3002 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM-I  2 Öğr.Gör. M.Akın ÇÖMELEKOĞLU
86 TBMYO Bilgisayar Programcılığı 409-1005 PROGRAMLAMA TEMELLERİ 1 Öğr.Gör.M.Yücel ÖZCAN
87 TBMYO Bilgisayar Programcılığı 409-3005 VERİ TABANI II 2 Öğr.Gör.Murat ÇELİK
88 TBMYO Bilgisayar Programcılığı 409-3004 NESNE TABANLI PROG. II 2 Öğr.Gör. A.Osman YAĞLIOĞLU
89 TBMYO Bilgisayar Programcılığı 420-1005 PROGRAMLAMA TEMELLERİ 1 Öğr.Gör. M.Yücel ÖZCAN
90 TBMYO Bilgisayar Programcılığı 420-3005 VERİ TABANI II 2 Öğr.Gör. Murat ÇELİK
91 TBMYO Bilgisayar Programcılığı 420-3004 NESNE TABANLI PROG. II 2 Öğr.Gör. A.Osman YAĞLIOĞLU
92 TBMYO Gıda teknolojisi 720-1001 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi I 1  
93 TBMYO Gıda teknolojisi 720-1002 Türk Dili I 1  
94 TBMYO Gıda teknolojisi 720-1003 Yabancı Dil I 1  
95 TBMYO Gıda teknolojisi 720-1014 Bilgisayar Bec. ve Uyg. 1 Dr.Öğr.Üyesi Fatma SÖYLEMEZ
96 TBMYO Gıda teknolojisi 720-3002 Tahıl Teknolojisi I 2 Öğr. Gör. Gülnur ŞAHİN
97 TBMYO Gıda teknolojisi 720-3004 Meyve ve Sebze Teknolojisi I 2 Dr.Öğr.Üyesi Elif A. ERDOĞAN ELIUZ
98 TBMYO Gıda teknolojisi 720-3007 İşletme Yönetimi I 2 Öğr. Gör. Gülnur ŞAHİN
99 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-1009 Gıda Hijyeni ve Teknolojisi 1 Prof Dr. P.Barbaros Tuncer
100 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-1010 Temel Veteriner Genetik 1 Dr. Öğrt Üyesi Olga Büyükleblebici
101 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-3002 Doğum ve Jinekoloji 2 Prof Dr. P.Barbaros Tuncer
102 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-3003 İç Hastalıkları 2 Prof.Dr. Serhat Büyükleblebici
103 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-3004 Patoloji ve Nekropsi 2 Prof.Dr. Serhat Büyükleblebici
104 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-3007 Kanatlı Hayvan Yetişiriciliği 2 Öğrt Gör. Gülşah Tollu
105 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 726-3006 Parazitoloji 2 Dr. Öğrt Üyesi Olga Büyükleblebici
106 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-1009 Gıda Hijyeni ve Teknolojisi 1 Prof Dr. P.Barbaros Tuncer
107 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-1010 Temel Veteriner Genetik 1 Dr. Öğrt Üyesi Olga Büyükleblebici
108 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-3002 Doğum ve Jinekoloji 2 Prof Dr. P.Barbaros Tuncer
109 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-3003 İç Hastalıkları 2 Prof.Dr. Serhat Büyükleblebici
110 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-3004 Patoloji ve Nekropsi 2 Prof.Dr. Serhat Büyükleblebici
111 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-3007 Kanatlı Hayvan Yetişiriciliği 2 Öğrt Gör. Gülşah Tollu
112 TBMYO Laborant Vet. Sağlık 728-3006 Parazitoloji 2 Dr. Öğrt Üyesi Olga Büyükleblebici
113 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-1001 TÜRK DİLİ I 1 Öğr. Gör.Tuğçe TANRIKUT
114 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-1002 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ I 1 Öğr. Gör. Dr. Hasan KENDİRCİ
115 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-1003 YABANCI DİL I 1 Öğr. Gör. Tuğba Gürses DİNÇ
116 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-1005 İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ 1 Öğr. Gör. Kader METİN
117 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-3001 MERKEZİ İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ  2 Öğr. Gör. Güngör KAYA
118 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-3004 ISITMA SİSTEMLERİ  2 Öğr. Gör. Kader METİN
119 TBMYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi 404-3008 KAYNAK TEKNOLOJİSİ 2 Öğr. Gör. B. Harun KILIÇ
120 TBMYO Kimya Teknolojisi 429-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi I 1 Öğr.GörRüştü Çelik
121 TBMYO Kimya Teknolojisi 429-1002 Türk Dili I 1 Öğr.GörTuğçe Tanrıkut
122 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-1031 İngilizce I 1 Öğr.GörLalehan Yetik Güneş
123 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-1037 Meslek Etiği 1 Öğr.GörSaniye Sakallı
124 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-1039 Araştırma Yöntem ve Teknikleri 1 Prof.Dr. Meral Turabik
125 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-3036 Endüstriyel İşlemlere Giriş 2 Prof.Dr.Meral Turabik
126 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-3038 Mesleki İngilizce I 2 Öğr.Gör.Dr. Orhan Altan
127 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-3040 Çevre Kirliliği ve Kontrolü 2 Öğr.Gör. Saniye Sakallı
128 TBMYO Kimya Teknolojisi 406-3039 Malzeme Bilgisi 2 Doç.Dr. Mustafa Serkan Yalçın
129 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-1001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I 1 Öğr.Gör. Hasan KENDİRCİ
13 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-1002 TÜRK DİLİ I 1 Öğr.Gör. Tuğçe TANRIKUT
131 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-1012 YABANCI DİL I 1 Öğr.Gör. Lalehan Yetik GÜNEŞ
132 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-1014 MESLEKİ MATEMATİK I 1 Öğr.Gör. Gülnare ABDULLAYEV
133 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-3027 MAKİNE ELEMANLARI 2 Doç.Dr. İbrahim Aslan REŞİTOĞLU
134 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-3030 ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2 Doç.Dr. İbrahim Aslan REŞİTOĞLU
135 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-3017 ÖLÇME TEKNİĞİ 2 Öğr.Gör. İlker İNAN
136 TBMYO Otomotiv Teknolojisi 724-3026 ALTERNATİF MOTOR VE YAKIT SİSTEMLERİ 2 Öğr.Gör. İlker İNAN
137 TBMYO Mobilya ve Dekorasyon 723-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1 Öğr. Gör. Dr. Hasan KENDİRCİ
138 TBMYO Mobilya ve Dekorasyon 723-1002 Türk Dili I 1 Öğr. Gör. Tuğçe TANRIKUT
139 TBMYO Mobilya ve Dekorasyon 723-1010 İlk Yardım 1 Öğr. Gör. Zekeriya SAHİLLİOĞLU
140 TBMYO Mobilya ve Dekorasyon 723-1003 Yabancı Dil I 1 Öğr. Gör. Lalehan YETİK GÜNEŞ
141 TBMYO Harita ve Kadastro 443-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1 (Ö.Ö.) Öğr. Gör. Dr. Hasan KENDİRCİ
142 TBMYO Harita ve Kadastro 443-1002 Türk Dili I 1 (Ö.Ö.) Öğr. Gör. Tuğçe TANRIKUT
143 TBMYO Harita ve Kadastro 443-1003 Yabancı Dil I 1 (Ö.Ö.) Öğr. Gör. Lalehan Yetik GÜNEŞ
144 TBMYO Harita ve Kadastro 443-1007 Temel Hukuk 1 (Ö.Ö.) Dr. Öğr. Üyesi Güzide ÖNAL
145 TBMYO Harita ve Kadastro 443-1008 İletişim 1 (Ö.Ö.) Dr. Öğr. Üyesi Güzide ÖNAL
146 TBMYO Harita ve Kadastro 443-3001 Kadastro I 2 (Ö.Ö.) Öğr. Gör. Şafak FİDAN
147 TBMYO Harita ve Kadastro 443-3003 Taşınmaz Hukuku 2 (Ö.Ö.) Öğr. Gör. Atilla KARABACAK
148 TBMYO Harita ve Kadastro 443-3005 Fotogrametri 2 (Ö.Ö.) Prof. Dr. Murat YAKAR
149 TBMYO Harita ve Kadastro 443-3009 İşletme Yönetimi I 2 (Ö.Ö.) Ögr. Gör. Meriç Begüm BAŞEREN
150 TBMYO Harita ve Kadastro 722-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 1 (İ.Ö.) Öğr. Gör. Dr. Hasan KENDİRCİ
151 TBMYO Harita ve Kadastro 722-1002 Türk Dili I 1 (İ.Ö.) Öğr. Gör. Tuğçe TANRIKUT
152 TBMYO Harita ve Kadastro 722-1003 Yabancı Dil I 1 (İ.Ö.) Öğr. Gör. Lalehan Yetik GÜNEŞ
153 TBMYO Harita ve Kadastro 722-1007 Temel Hukuk 1 (İ.Ö.) Dr. Öğr. Üyesi Güzide ÖNAL
154 TBMYO Harita ve Kadastro 722-1008 İletişim 1 (İ.Ö.) Dr. Öğr. Üyesi Güzide ÖNAL
155 TBMYO Harita ve Kadastro 722-3001 Kadastro I 2 (İ.Ö.) Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer Can İBAN
156 TBMYO Harita ve Kadastro 722-3003 Taşınmaz Hukuku 2 (İ.Ö.) Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer Can İBAN
157 TBMYO Harita ve Kadastro 722-3005 Fotogrametri 2 (İ.Ö.) Prof. Dr. Murat YAKAR
158 TBMYO Harita ve Kadastro 722-3009 İşletme Yönetimi I 2 (İ.Ö.) Ögr. Gör. Meriç Begüm BAŞEREN

  • 2021-09-21 09:43:45
  • 6815

Actual News