Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Mezunlarımızla Online Kariyer Günleri

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüMersin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü IEEE öğreci topluluğunun düzenlediği MEZUNLARIMIZLA KARİYER GÜNLERİ etkinliği 8-9 Mayıs 2021 tarihlerinde 3 farklı oturum şeklinde çevirimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Mersin’de ve Ülkemizde çok önemli kurum ve kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapan, Ar-Ge faaliyetlerinde çalışmalarını sürdüren, Üniversitesine ve mezun olduğu bölüm öğrencilerine katkı sunmak isteyen çok kıymetli mezunlarımızın konuşmacı olacağı etkinlikte ;

-          Kariyer planlamaları

-          Zorunlu staj uygulamaları

-          Uygulamalı Mühendislik uygulamaları

-          Elektrik Elektronik Mühendisliği sektörlerinin beklentileri

-          Endüstrinin dijitallejmesi

-          Enerji sektörünün beklentileri

-          Bilişim sektöründeki gelişmeler

gibi bir çok konunun görüşüleceği etkinlikte Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri de moderatör olarak hem toplantıları yönetecekler hem de mezunlar ile öğrenciler arasındaki bağı gülendirecekler.

Etkinliği diğer tüm benzerlerinden ayıran en önemli farklılık kariyer günlerindeki konuşmacıların tamamının Mersin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü mezunları olmasıdır. Öğrencilerimizin motivasyonunu arttıracağını düşündüğümüz bu etkinliğe tüm Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerimiz davetlidir. 


  • 2021-05-04 17:53:49
  • 1229