Girişim Limanı A U T O C A D Eğitimi Ders 2

slide background

Meü6 Mayıs 2021 Perşembe Saat 21:00

AUTOCAD EĞİTİMİ 2. DERSİ İÇİN BAŞVURU LİNKİ,

https://forms.gle/zvS8Ve1FaC45MFMN7

2. Ders İçeriği: 2D tasarım temel araçlar;  osnap araçları ile obje yakalama, durum çubuğu (statusbar) araçları, autocad dosya uzantısı, circle ve arc komutları ile çember ve yay çizimi, fillet (köşe yuvarlatma), chamfer (pah kırma) ve blend curves komutları, trim extend ve offset komutları

Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi "Girişim Limanı" @girisim_limani AUTOCAD EĞİTİMİ ile kendini geliştirmek isteyen tüm katılımcılarımıza A'dan Z'ye AUTOCAD Programının inceliklerini anlatmayı hedefliyor.

AUTOCAD Eğitiminin her hafta PERŞEMBE günleri Saat 21:00’de düzenlenecek ve toplamda 12 hafta kesintisiz devam edecektir. 12 haftalık eğitimin tümüne katılım gösteren katılımcılara ise Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi'mizin hazırlamış olduğu Ücretsiz AUTOCAD Eğitim Sertifikaları katılımcıların kayıt formunda belirttikleri mail adreslerine iletilecektir.

Gönüllü eğitim uzmanı Fatih Hazır Beton AŞ Kalite Mühendisi pozisyonunda görev yapan İnşaat Mühendisi Ersin Zenciregen tarafından verilecek ücretsiz ve sertifikalı eğitime değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Not: Eğitim Başvuru Formu Linki her hafta Girişim Limanı Instagram hesabından @girisim_limani ve Girişim Limanı Telegram Kanalından https://t.me/girisimlimani paylaşılacaktır. Eğitime katılmak ve sertifika almak isteyen katılımcıların bu formu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.


  • 2021-04-30 16:58:36
  • 1194