2020-2021 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı



 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020-2021            

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

1.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-124

Balık Anatomisi

Dr.Öğr.Üyesi A.Erdem DÖNMEZ

07.06.2021

08:00-23:59

 

YD-102

İngilizce

Öğr.Gör.Elvin KÖYLÜ

07.06.2021

09:00-10:00

 

TD-102

Türk Dili

Öğr.Gör.Gülcan TÜYSÜZ

08.06.2021

13:00-19:00

 

SÜF-128

Biyoistatistik

Doç.Dr. Gülhan TEMEL

08.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-122

Su Kalitesi ve Kimyası

Prof.Dr. Sahire KARAYTUĞ

09.06.2021

08:00-23:59

 

AİL-102

Atatürk  İlk.ve  İnk. Tar.

Öğr.Gör.Cafer YALÇIN

09-11.06.

2021

08:00-23:59

 

SÜF-126

Plankton Bilgisi

Dr.Öğr.Üyesi Hilal KARGIN

10.06.2021

08:00-23:59

 

MAT-112

Matematik

Öğr.Gör. İ.Sefa ÇETİN

10.06.2021

10:00-13:00

 

SÜF-120

Su Omurgasızları

Prof.Dr. Özcan AY

11.06.2021

08:00-23:59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

Dekan Yardımcısı

 (İmza)

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020-2021         

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

                   2.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-208

Biyokimya

Prof.Dr.Bedii CİCİK

07.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-216

Balık Biyolojisi

Prof.Dr.Sahire KARAYTUĞ

07.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-204

Oşinoloji

Dr.Öğr.Üyesi Doruk YILMAZ

08.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-206

Deniz Meteorolojisi

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

08.06.2021

08:00-23:59

 

MÜH-202

Mukavemet

Doç.Dr.Bünyamin DEMİR

09.06.2021

08:00-Ertesi Gün 08:00’e kadar

 

SÜF-218

Genel Mikrobiyoloji

Prof.Dr.Özcay AY

10.06.2021

08:00-23:59

 

MÜH-204

Malzeme Bilgisi

Doç.Dr.Bünyamin DEMİR

10.06.2021

08:00-Ertesi Gün 08:00’e kadar

 

SÜF-220

İş Sağlığı ve Güvenliği II

Zekeriya SAHİLLİOĞLU

11.06.

2021

13:00-14:00

 

SÜF-214

Mesleki Yabancı Dil

Prof.Dr.Kenan ENGİN

11.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-212

Balık Sistematiği

Doç.Dr. Fahri KARAYAKAR

11.06.2021

08:00-23:59

 

OSD

Ekoloji

Prof.Dr.Bedii CİCİK

10.06.2021

08:00-23:59

Fakülte Dışı Öğrenciler İçindir

OSD

Den. Hab. ve Deniz İng.

Dr.Öğr.Üyesi Esin YALÇIN

10.06.2021

08:00-23:59

Fakülte Dışı Öğrenciler İçindir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

Dekan Yardımcısı

 (İmza)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020 / 2021           

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

                   3.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

ENF-116

 

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

Öğr.Gör. Sibel KAPLAN

07.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-326

Av Araçları Yap.Tek.

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

07.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-328

Balık Y.Y.T.

Doç.Dr.Murat BİLGÜVEN

08.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-324

İş Hay.Yabancı Dil

Prof.Dr.Kenan ENGİN

08.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-318

Yumuşakça ve Eklem Bacak.

Doç.Dr.Fatih ÖĞRETMEN

09.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-304

Deniz Balıkları Yetiş.

Prof.Dr.Arzu Özlüer HUNT

10.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-330

Ekoloji

Prof.Dr. Bedii CİCİK

11.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-316

Balık Hastalıkları

Doç.Dr.Selmin ÖZER

11.06.2021

08:00-23:59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

Dekan Yardımcısı

 (İmza)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020 / 2021           

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

                   4.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF 444

Tez Yönetimi

Bölüm Öğr.Üyeleri

07.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-450

Balık Ürt.Tes. Planlama

Prof.Dr. Ferit RAD

07.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-466

Su Ürün.Kalt.Kont

Prof.Dr. Deniz AYAS

08.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-428

Deniz Memelileri

Prof.Dr. Özcan AY

08.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-480

Polikültür

Doç.Dr.Murat BİLGÜVEN

09.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-472

Ekotoksikoloji

Dr.Öğr.Üyesi Doruk YILMAZ

09.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-478

Alternatif Türler Yetiştiriciliği

 

Prof.Dr. Arzu Özlüer HUNT

09.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-436

Den. Hab. ve Deniz İng.

Dr.Öğr.Üyesi Esin YALÇIN KAPLAMA

10.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-448

Denizde Güvenlik

 

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

10.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-464

Su Ürünleri İşl.Tek.

Prof.Dr. Deniz AYAS

10.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-462

Sucul Ekosistemler

Prof.Dr. Sahire KARAYTUĞ

11.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-470

İhtiyoplankton

Prof.Dr. M.Tahir ALP

11.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-474

Uzaktan Algılama

Prof.Dr. M.Tahir ALP

11.06.2021

08:00-23:59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

 Dekan Yardımcısı   

 (İmza)


  • 2021-04-29 14:13:54
  • 382

Actual Announcements