2020-2021 Bahar Dönemi Final Sınav Programı



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020-2021          

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

1.SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

YD-102

İngilizce

Öğr.Gör.Elvin KÖYLÜ

24.05.2021

09:00-10:00

 

SÜF-128

Biyoistatistik

Doç.Dr. Gülhan TEMEL

25.05.2021

08:00-23:59

 

TD-102

Türk Dili

Öğr.Gör.Gülcan TÜYSÜZ

26.05.2021

13:00-19:00

 

AİL-102

Atatürk  İlk.ve  İnk. Tar.

Öğr.Gör.Cafer YALÇIN

26-28.05. 2021

08:00-23:59

 

MAT-112

Matematik

Öğr.Gör. İ.Sefa ÇETİN

28.05.2021

10:00-13:00

 

SÜF-120

Su Omurgasızları

Prof.Dr. Özcan AY

01.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-126

Plankton Bilgisi

Dr.Öğr.Üyesi Hilal KARGIN

02.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-124

Balık Anatomisi

Dr.Öğr.Üyesi A.Erdem DÖNMEZ

03.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-122

Su Kalitesi ve Kimyası

Prof.Dr. Sahire KARAYTUĞ

04.06.2021

08:00-23:59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

Dekan Yardımcısı

 (İmza)

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020-2021          

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

                   2.SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-208

Biyokimya

Prof.Dr.Bedii CİCİK

24.05.2021

08:00-23:59

 

MÜH-202

Mukavemet

Doç.Dr.Bünyamin DEMİR

25.05.2021

08:00-Ertesi Gün 08:00’e kadar

 

SÜF-212

Balık Sistematiği

Doç.Dr. Fahri KARAYAKAR

26.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-218

Genel Mikrobiyoloji

Prof.Dr.Özcay AY

27.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-204

Oşinoloji

Dr.Öğr.Üyesi Doruk YILMAZ

28.05.2021

08:00-23:59

 

MÜH-204

Malzeme Bilgisi

Doç.Dr.Bünyamin DEMİR

31.05.2021

08:00-Ertesi Gün 08:00’e kadar

 

SÜF-206

Deniz Meteorolojisi

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

01.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-214

Mesleki Yabancı Dil

Prof.Dr.Kenan ENGİN

02.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-216

Balık Biyolojisi

Prof.Dr.Sahire KARAYTUĞ

03.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-220

İş Sağlığı ve Güvenliği II

Zekeriya SAHİLLİOĞLU

04.06.2021

13:00-14:00

 

OSD

Ekoloji

Prof.Dr.Bedii CİCİK

27.05.2021

08:00-23:59

Fakülte Dışı Öğrenciler İçindir

OSD

Den. Hab. ve Deniz İng.

Dr.Öğr.Üyesi Esin YALÇIN

27.05.2021

08:00-23:59

Fakülte Dışı Öğrenciler İçindir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

Dekan Yardımcısı

 (İmza)

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020-2021

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

                   3.SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

ENF-116

 

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

Öğr.Gör. Sibel KAPLAN

24.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-304

Deniz Balıkları Yetiş.

Prof.Dr.Arzu Özlüer HUNT

25.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-318

Yumuşakça ve Eklem Bacak.

Doç.Dr.Fatih ÖĞRETMEN

26.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-328

Balık Y.Y.T.

Doç.Dr.Murat BİLGÜVEN

27.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-326

Av Araçları Yap.Tek.

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

28.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-316

Balık Hastalıkları

Doç.Dr.Selmin ÖZER

31.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-324

İş Hay.Yabancı Dil

Prof.Dr.Kenan ENGİN

01.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-330

Ekoloji

Prof.Dr. Bedii CİCİK

02.06.2021

08:00-23:59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

Dekan Yardımcısı

 (İmza)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2020-2021           

DÖNEMİ 

:  BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ       

 

                   4.SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-450

Balık Ürt.Tes. Planlama

Prof.Dr. Ferit RAD

24.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-472

Ekotoksikoloji

Dr.Öğr.Üyesi Doruk YILMAZ

25.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-462

Sucul Ekosistemler

Prof.Dr. Sahire KARAYTUĞ

25.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-436

Den. Hab. ve Deniz İng.

Dr.Öğr.Üyesi Esin YALÇIN KAPLAMA

26.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-470

İhtiyoplankton

Prof.Dr. M.Tahir ALP

27.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-448

Denizde Güvenlik

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

27.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-466

Su Ürün.Kalt.Kont

Prof.Dr. Deniz AYAS

28.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-480

Polikültür

Doç.Dr.Murat BİLGÜVEN

31.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-464

Su Ürünleri İşl.Tek.

Prof.Dr. Deniz AYAS

31.05.2021

08:00-23:59

 

SÜF-478

Alternatif Türler Yetiştiriciliği

 

Prof.Dr. Arzu Özlüer HUNT

01.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-428

Deniz Memelileri

Prof.Dr. Özcan AY

02.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF 444

Tez Yönetimi

Bölüm Öğr.Üyeleri

02.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-474

Uzaktan Algılama

Prof.Dr. M.Tahir ALP

03.06.2021

08:00-23:59

 

SÜF-476

Su Ürünleri Mevzuatı

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

04.06.2021

08:00-23:59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri  KARAYAR

 Dekan Yardımcısı   

 (İmza)

 


  • 2021-04-29 14:10:25
  • 438

Actual Announcements