Girişim Limanı Ücretsiz Sertifikalı Autocad Eğitimine Başlıyor

slide background

Meü

slide background

MeüBaşvuru için

https://forms.gle/jcz8gSY72YFZwvkF9 

 

Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi "Girişim Limanı" @girisim_limani AUTOCAD EĞİTİMİ ile kendini geliştirmek isteyen tüm katılımcılarımıza A'dan Z'ye AUTOCAD Programının inceliklerini anlatmayı hedefliyor.  

AUTOCAD Eğitiminin her hafta Perşembe günleri Saat 21:00’de düzenlenecek ve toplada 12 hafta kesintisiz devam edecektir. 12 haftalık eğitimin tümüne katılım gösteren katılımcılara ise Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi'mizin hazırlamış olduğu Ücretsiz AUTOCAD Eğitim Sertifikaları katılımcıların kayıt formunda belirttikleri mail adreslerine iletilecektir. Gönüllü eğitim uzmanı Fatih Hazır Beton AŞ Kalite Mühendisi pozisyonunda görev yapan İnşaat Mühendisi Ersin Zenciregen tarafından verilecek ücretsiz ve sertifikalı eğitime değerli katılımlarınızı bekliyoruz.  

Not: Eğitim Başvuru Formu Linki her hafta Girişim Limanı Instagram hesabından @girisim_limani ve Girişim Limanı Telegram Kanalından https://t.me/girisimlimani paylaşılacaktır. Eğitime katılmak ve sertifika almak isteyen katılımcıların bu formu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. 


  • 2021-04-22 19:43:26
  • 1506