Girişim Limanı Sosyal Girişimcilik Etkinlik Konuğu A & B İletişim A. Ş. Kurucusu Sibel Asna

slide background

Meü14 Nisan 2021 Çarşamba Saat 21:00 düzenlenecek etkinlik başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz:

https://forms.gle/pS9LbvUaeTp78BJQ6

A&B İletişim A.Ş.’nin Kurucusu ve Yürütücüsü aynı zamanda başarılı bir sosyal girişim olan  LAVA Lavanta Yetiştiriciliği ve Ürünleri Markasının da Kurucusu Sn. Sibel ASNA girişimcilerimize ve üniversite öğrencilerimize rehberlik etmek ve başarı hikayesini anlatmak üzere bizlerle olacak.

Sosyal Girişimcilik Etkinliğinden sonra etkinliğe katılım gösteren öğrencilerimizin etkinliği ve içeriğini anlatan köşe yazısı ya da tercihen haber metni göndermeleri halinde her etkinlikte seçilecek bir öğrencimize KANAL EKONOMİ bünyesinde staj imkanı sağlanacaktır.  Gönderilecek yazıların etkinlik gününü takiben en geç Pazar gününe kadar gönderilmesi beklenmektedir. Başvurular her bölüm ve fakülte öğrencileri tarafından yapılabilir. İletişim fakültesi öğrencisi olma şartı yoktur. Yapılan etkinlik içeriğini konu alan köşe yazısı ya da haber metinlerini girisimlimani@mersin.edu.tr adresine gönderebilirsiniz

Sosyal Girişimcilik ve Sosyal Fayda Odaklı Projeleri konu alacağımız SOSYAL GİRİŞİMCİLİK başlıklı etkinliğimize değerli katılımlarınızı bekliyoruz.


  • 2021-04-13 11:01:06
  • 843