Girişim Limanı- Yeşil Girişimcilik Etkinlik Konuğu Doğanlar Holding Yk. Başkanı Davut Doğan

slide background

Meü7 Nisan 2021 Çarşamba Saat 21:00 düzenlenecek etkinlik başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz:

https://forms.gle/Ua43aXKPFuscN8Bv5

DOĞTAŞ A.Ş., DOĞTAŞ MAĞAZALARI, D-ENERJİ, KIRKGEÇİT TERMAL RESORT OTEL ve DOĞ-YAP A.Ş. gibi şirketleri bünyesinde bulunduran DOĞANLAR HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Davut DOĞAN girişimcilerimize ve üniversite öğrencilerimize bu yolculukta rehberlik etmek ve başarı hikayesini anlatmak üzere bizlerle olacak.

 “Yeşil Girişimcilik, Sosyal Girişimcilik ve Yenilikçi Girişimcilik” olmak üzere 7, 14, 21 Nisan 2021 tarihlerinde henüz 3 başlıkta planlanan etkinlik serisinin her bir etkinliğinden sonra etkinliğe katılım gösteren öğrencilerimizden etkinliği ve içeriğini anlatan köşe yazısı ya da tercihen haber metni göndermeleri beklenmektedir. Gönderilecek yazıların etkinlik gününü takiben en geç Pazar gününe kadar gönderilmesi beklenmektedir. Gönderilen yazılardan biri her etkinlik sonunda oluşturulacak jüri tarafından seçilecektir. Her etkinlik sonunda seçilen yazının sahibi öğrencimize KANAL EKONOMİ bünyesinde staj yapma imkanı sağlanacaktır. Başvurular her bölüm ve fakülte öğrencileri tarafından yapılabilir. İletişim fakültesi öğrencisi olma şartı yoktur. Yapılan etkinlik içeriğini konu alan köşe yazısı ya da haber metinlerini girisimlimani@mersin.edu.tr adresine gönderebilirsiniz

Yeşil ekonomi, yeşil girişimcilik, yeşil enerji kaynakları yönetimi, yeşil pazarlama yönetimi, yeşil örgüt kültürü ve yeşil yönetim yaklaşımlarını tartışacağımız YEŞİL GİRİŞİMCİLİK başlıklı etkinliğimize değerli katılımlarınızı bekliyoruz.


  • 2021-04-01 16:19:34
  • 1176