" Yetenek Her Yerde" Kariyer Etkinlikleri Başvuruları Başladı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü


Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi, Yetenek Kapısı’na başvuran öğrenci ve mezunlara tam veya kısmi zamanlı iş veya staj olanağı sağlaması amacıyla oluşturulan “Yetenek Her Yerde” Kariyer Etkinlikleri’ni üniversiteler, kamu ve özel sektör kurumları ve meslek odalarının hizmetine sundu.

İlki 2019 yılında Üniversitemiz ev sahipliğinde; 150’den fazla firma, 9 paydaş üniversite, toplamda 5 binden fazla ziyaretçi ile gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Bölgesel Kariyer Fuarı bu yıl, 16 – 17 Nisan tarihlerinde Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde, Adana’da Çukurova Üniversitesi Balcalı Yerleşkesi’nde yapılacak.

Konu ile ilgili bilgi veren Kariyer Merkezi Müdürümüz Prof. Dr. İlhan Ege, “Fuara katılmak isteyen öğrencilerimiz ve vatandaşlar yetenekkapisi.org adresinden önce kayıt olacaklar, e-postalarına gelen aktivasyon linkine tıklayarak şifrelerini oluşturduktan sonra profil kısmına girerek bilgilerini ve özgeçmişlerini yükleyebileceklerdir. Yetenek kapısı ile ilgili detayları http://www.mersin.edu.tr/haberler/356556/ yetenek-kapisi-platformuna-basvurular-basladi haberi ile duyurmuştuk. Yetenek Kapısı’na başvurulduktan sonra aynı platformdan “Kariyer Fuarları” konulu, katılmak istediğiniz kariyer fuarına başvurarak e-postanıza gelen veya kariyer fuarları butonuna tıklayarak indirebileceğiniz kare kodu ile ücretsiz fuarlara katılabilirsiniz. Ayrıca etkinlik kısmından etkinlikleri inceleyip, başvurabilirsiniz.” dedi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü  • 2020-02-18 15:05:50
  • 1099