Milli Eğitim Bakanlığı ile Mersin Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Birlikte Hayata Geçirecekleri 2020 Dönemi Eğitim Projeleri Görüşüldü

slide background

Meü

slide background

MeüMilli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü, Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklığında 2020 yılında yapılacak projeler belirlendi. Yapılan toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade ve İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ‘’Mersin ilinin bakanlığımızca eğitimle ilgili farklı projelerde pilot bölge olarak değerlendirilmesi, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin eğitimi açısından çok değerli. Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezimiz,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordinasyonlu çalışıp bu projeleri Mersin’e kazandırmaktan gurur duyacaktır.’’ şeklinde konuştu.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2020-02-14 07:28:24
  • 3425